Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Dzień Misia

Galeria na II piętrze

Galeria na II piętrze

Galeria na II piętrze

Galeria na II piętrze

Galeria na II piętrze

Witamy w naszej szkole

Piknik uczniów szkół ponadpodstawowych

Uwaga, uwaga!,
Sezon naukowy uważa się za otwarty!
Przy fantastycznej pogodzie, przy wsparciu wielu Dobrych Ludzi i we wspaniałej atmosferze, uczniowie szkół ponadpodstawowych - wspólnym piknikiem - otworzyli nowy rok szkolny.

To nie było aż takie trudne... pogoda nam dopisała: było słonecznie i bezwietrznie dlatego p. Zosia mogła wyginać nasze ciała przy grze w badmintona, Maciek z p. Pawłem bez problemu (ha, ha, ha!) rozpalili grille dzięki czemu uczennice: Wika i Pati wraz z paniami R. i G. szybciutko upiekły kiełbaski i tosty. Było także "na słodko". Uczniowie klasy I Szkoły Przysposabiającej do Pracy przygotowali ciasto - słynny "Jabłecznik (pięknej) Heleny". Część sportowa: lina, siatkówka, piłka nożna, badminton i Catch Ball to najlepsza rozrywka w plenerze. A wszystko przy muzyce - stare i nowe przeboje - przygotowanej przez klasę III Branżową. Wytrawna część gastro to zasługa uczniów klasy II Szkoły Przysposabiającej do Pracy, klasy II Branżowej Szkoły i "nowych" kucharzy z klasy I Branżowej.
Sponsorom naszej imprezy: Pani Zosi S., Panu Markowi, Pani Monice, Panu Mirkowi - serdeczne podziękowania!!! Pani Zosia S. "dorzuciła" nawet słodkie "cosie"! Było wesoło, ciepło i smacznie. Następnym razem może wspólny wypad do kina?

Banery/Logo