Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Nadchodzi lato...

Wystawa z okazji Dnia Dobrych Uczynków

Etno wiosna

Dzień kota

Witamy w naszej szkole

Cicha noc...

Cicha noc...

Jesienna wystawa "Drzewo"

Wycieczka do Zieleniewa

Napad na bank, pobyt w celi na drewnianej pryczy, szukanie bryłek złota w strumieniu, wyścigi quadów, zjazd na oponie z niebieskiej górki i podróż w beczkach przymocowanych do traktora to tylko niektóre atrakcje, jakich doświadczyli uczestnicy wycieczki do Parku Rozrywki "Dziki Zachód" w Zieleniewie.

Te niezwykłe atrakcje zafundowała naszym wychowankom Fundacja "Wiatr w Żagle", której aniołem stróżem jest pani Justyna Lisiak. Każdy z uczestników miał możliwość pojeździć gokartem, przejechać się na karuzeli i na koniu oraz sprawdzić swoje mięśnie w kolejowej drezynie i na niesfornym byku rodeo. Wśród atrakcji były także lamy, indyjski byk o swojskim imieniu Wacław, renifery, wiewiórki, króliczki, lemury, szop pracz, osiołek i pawie. W pewnym momencie zagrzmiała burza i lunął deszcz. To był dobry czas na zjedzenie obiadu i pyszne lody na deser. A po posiłku słońce znów zaświeciło nad naszymi głowami. Kto jeszcze, po tym wszystkim, trzymał się na nogach mógł postrzelać z łuku, przejechać się rowerem w miasteczku ruchu drogowego albo "za ostatni grosz" kupić pamiątkę w miejscowym sklepiku. Dziękujemy bardzo Sponsorom wycieczki, którzy umożliwili nam wzięcie udziału w tej niesamowitej przygodzie.

Banery/Logo