Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Nadchodzi lato...

Wystawa z okazji Dnia Dobrych Uczynków

Etno wiosna

Dzień kota

Witamy w naszej szkole

Cicha noc...

Cicha noc...

Jesienna wystawa "Drzewo"

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Na białym tle u góry, po lewej stronie znajduje się godło państwowe  a po prawej napis Ministerstwo Edukacji Narodowej. Niżej, po lewej stronie czerwona lokomotywa, a po prawej napis Narodowy Program Rozwoju czytelnictwa.

Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy im. Marii Konopnickiej w Świnoujściu otrzymał wsparcie finansowe w wysokości 3750 złotych z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na rozwój i modernizację biblioteki szkolnej.
Wysokość dotacji ze środków budżetu państwa w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025 wynosi 3000 złotych, a wkład własny przekazany przez Gminę Miasto Świnoujście to 750 złotych.
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa to jeden z największych i najważniejszych programów wieloletnich zaprojektowanych i wdrożonych przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu i realizowanych we współpracy z MEN, Biblioteką Narodową, Instytutem Książki oraz Narodowym Centrum Kultury.
Głównym celem Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa jest wzmacnianie, popularyzacja i promocja czytelnictwa wśród dzieci.
Udzielone wsparcie finansowe zostanie przeznaczone na zakup nowości czytelniczych oraz modernizację biblioteki.
Już niedługo nasza biblioteka wzbogaci się o nowe pozycje książkowe.

Artykuły

Banery/Logo