Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Nadchodzi lato...

Wystawa z okazji Dnia Dobrych Uczynków

Etno wiosna

Dzień kota

Witamy w naszej szkole

Cicha noc...

Cicha noc...

Jesienna wystawa "Drzewo"

„Jaś i Małgosia”

W małej chatce na skraju lasu mieszkało dwoje dzieci: Jaś i Małgosia... Ten początek znają wszystkie dzieci, ale nie wszyscy wiedzą, że Czarownica wcale nie musi być taka straszna jak nam opowiadano w dzieciństwie. Czasem tylko wszystkich musi postraszyć, bo inaczej nie byłaby Czarownicą.

14 czerwca w naszej szkole odbył się spektakl teatralny pt. „Jaś i Małgosia”. Zabawnie, pouczająco, efektownie. Te określenia doskonale określają przedstawienie przygotowane przez nauczycieli Zespołu samokształceniowego klas I-III i zespołów edukacyjno- terapeutycznych szkoły podstawowej. Na tle kolorowych dekoracji dzieci śledziły losy bohaterów. Zabawne dialogi wywoływały u widowni gromki śmiech, ale były też chwile grozy. Ta piękna, muzyczna opowieść, pełna dramatycznych wydarzeń, dziecięcej zabawy, śpiewu i tańca przeniosła uczniów w bajkowy świat. Wpadająca w ucho muzyka oraz wspaniałe, kolorowe dekoracje i kostiumy sprawiły, że dzieci z ogromnym zainteresowaniem, w pełnym skupieniu śledziły losy Jasia i Małgosi. Na pozór groźne zdarzenia na koniec okazują się żartem, a puenta spektaklu jest zabawna i pouczająca zarazem. Po zakończeniu dało się słyszeć głosy: Kiedy będzie następne?

Autor: G.K.

Banery/Logo