Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Etno wiosna

Dzień kota

Witamy w naszej szkole

Cicha noc...

Cicha noc...

Jesienna wystawa "Drzewo"

Zawody strzeleckie na rajdzie

W sobotę 5 marca Koło Turystyczne Dziurawy Trampek zainaugurowało działalność wiosenną rajdem (tym razem nie pieszym) do Chynowa.

Dzięki pani Marzenie i jej znajomym ze Stowarzyszeń: Kaper i Pogranicznik mogliśmy wziąć udział w zajęciach ze strzelania na prawdziwej strzelnicy. Po przyjeździe odbyło się szkolenie z bezpieczeństwa i nauka strzelania pod okiem instruktorów. Po ćwiczeniach otrzymaliśmy ciepły poczęstunek: kiełbaskę z grilla, napoje i słodkości i stanęliśmy do zawodów w strzelaniu. Trzyosobowe drużyny składały się z opiekuna i dwójki młodzieży. Każdy oddał trzy strzały i okazało się, że jedna z naszych drużyn zajęła III miejsce i otrzymała puchar. Ponieważ bardzo nam się podobały takie zajęcia organizatorzy obiecali, że jeszcze nas kiedyś zaproszą. Zawody odbywały się w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, więc w podziękowaniu za zużyte naboje, poczęstunek i wspaniały dzień na świeżym powietrzu wrzuciliśmy datki do puszek. Zachęcamy do śledzenia imprez tych stowarzyszeń na fb, by móc skorzystać z tego, co oferują.

Autor: A.M.

Banery/Logo