Witamy w naszej szkole

Cicha noc...

Jesienna wystawa "Drzewo"

Mistrzostwa w badmintonie w Choszcznie.

28.09.2022 r. w Choszcznie pod patronatem Wojewódzkiego Oddziału Związku Stowarzyszeń Sportowych ''Sprawni Razem'' odbyły się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Szkół i Ośrodków Specjalnych w Badmintonie.

Nasz Ośrodek i Uczniowski Klub Sportowy ''Skejt Świnoujście'' reprezentowali: Patrycja i Wiktoria z branżowej szkoły I stopnia oraz Konrad i Julita ze szkoły podstawowej. W starszej kategorii wiekowej Wiktoria wywalczyła brązowy medal, a Patrycja zajęła piąte miejsce. Po dość zaciętej i wyrównanej rywalizacji uczniowie szkoły podstawowej zajęli w swojej kategorii wiekowej od piątego do ósmego miejsca. Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.