Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Nadchodzi lato...

Wystawa z okazji Dnia Dobrych Uczynków

Etno wiosna

Dzień kota

Witamy w naszej szkole

Cicha noc...

Cicha noc...

Jesienna wystawa "Drzewo"

Urodziny Marysi

Tegoroczna, 182 rocznica urodzin Marii Konopnickiej przebiegła pod dyktando brzydkiej pogody na zewnątrz i ciepłych kiełbasek wewnątrz budynku szkoły.

Od 4 lat Urodziny Marysi obchodzone są w konwencji krótkiego pikniku z grillowanymi kiełbaskami zamiast tortów. Dodatkową tegoroczną atrakcją były tańce i śpiewy w wykonaniu uczniów i uczennic zespołu taneczno - muzycznego Niebieńska Kapela, pod kierunkiem Pani Małgosi. Zespół - przepięknie ubrany w stylizowane stroje ludowe - zaprezentował piosenki i tańce ludowe. Występ bardzo spodobał się szkolnej publiczności. Tegoroczną, prezentującą utwór Marii Konopnickiej "Zamiary Stasia", była Pani Iza z pierwszej klasy!
A po występach członkowie samorządu zaprosili wszystkich na gorące grillowane - w piekarniku - kiełbaski z chlebem, ketchupem i kiszonym ogórkiem. Zjedzono wszystko.
Dziękujemy sponsorowi imprezy: Pani Zosi S. oraz członkom Samorządu Uczniowskiego. Dziękujemy współtwórcom: Pani Małgosi, Panu Edkowi i Pani Zosi L.

Banery/Logo